Bir Dünya Enerji

Mirsolar Enerji; 5.200 m2 kapalı alan 10.000 m2 açık alanda yıllık 200 MW üretim kapasitesine sahip, yüksek teknolojili endüstri 4.0 üretim hattı ile Sakarya ilinde yerli fotovoltaik modülleri üreterek ülke ekonomisinin dinamiklerine pozitif katma değer sağlamaktadır.

RECOM, Avrupa’daki en büyük PV modülü üretimi ve kapsamlı Güneş enerjisi çözümleri sağlayan şirketlerden biridir. 2019-2020 yıllarında şirket Bloomberg NEF Tier-1 statüsünde yer alarak Avrupa’daki tek Tier1 listesine girmiş ve hala listede bulunan PV üreticisi oldu.

Faaliyet Alanları

Mirsolar Enerji; yıllık 200 MW üretim kapasitesine sahip, yüksek teknolojili endüstri 4.0 üretim hattı ile Sakarya ilinde yerli fotovoltaik modülleri üreterek ülke ekonomisinin dinamiklerine pozitif katma değer sağlamaktadır.

5.000 m² kapalı alana sahip fabrikamızda;

mirsolar-slider-03

Kalite Politikası

Üretim aşamasında kullanılan maddeler dünya standartlarında ve uluslararası sertifikalara göre üretilmekte olup, test prosedürleri uzman kadrosu ve ileri teknoloji makineleri ile üretimin her aşamasında denetlenmektedir. Tüm kalite süreçleri bağımsız test laboratuvarlarında kaydedilir ve test edilir.
Çalışanına değer vermeyi ve yüksek motivasyonlu çalışma ortamı oluşturmayı, işini en ince detayına kadar titizlikle yerine getirmeyi ve yenilikçi çözümler üretmeyi kendine ilke edinen Mirsolar Enerji, müşteri ve paydaşlarıyla güven esasına dayalı işbirlikleri yapmaktadır.

misolar-slider-08

Değerlerimiz

Sürdürülebilir enerjiye dayalı bir geleceğe adanmış olan Mirsolar, çalışanları ve firma yapısı ile şirket değerleri ve taahhütleriyle özdeşleşmektedir.

Yenilikçilik

Gelişmek ve büyümek için sürekli değişmemiz ve gelişmemiz gerektiğini biliyoruz. Hareketsiz durmak geriye gitmektir.

Mükemmeliyetçilik

Yaptığımız işi seviyoruz ve bu yüzden sürekli olarak faaliyetlerimizi iyileştirmenin ve en iyi hizmeti sunmanın yollarını arıyoruz.

Çeşitlilik

Çalışanlarımız, şirketin sürekli büyümesini sağlayan benzersiz yeteneklere sahiptir.

Sorumluluk

Çalışanlarımıza, müşterilerimize ve ortaklarımıza karşı sorumlu olarak, kararlarımızın ve bunların çevre üzerindeki olası etkilerinin farkındayız.

Faaliyetlerimiz

Mirsolar Enerji olarak; gelişen ve değişen dünyanın enerji ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, son teknoloji endüstri 4.0 üretim hattımızla, yenilenebilir enerji sektöründe ülke ekonomimize katkı sağlayıp, enerji sektöründe isminden sıkça söz ettiren bir şirket olma yolunda hızla ilerliyoruz. Müşterilerimizin maksimum memnuniyetini hedefliyor, çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Çevre ve Toplum

İnsana ve çevreye duyduğu saygısının bir sonucu olarak çalışmalarında çevreyi, toplumu ve ahlaki kuralları korumaya azami önem göstermeyi kendine ilke edinen ve yılların verdiği sektör tecrübesini uzman ekibiyle birleştiren Mirsolar Enerji, fotovoltaik teknoloji alanında enerji çözümlerinin hızla gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Bu katkı, mevcut toplumumuz ve gelecek nesiller için sürdürülebilir ve adil bir dünya oluşturacaktır.

Scroll to Top